Nasze doświadczenie w fotografii eventowej? Zamiast się rozpisywać, po prostu Ci je pokażemy! Aby ułatwić Ci przeglądanie naszych prac, podzieliliśmy je na kilka kategorii:

  • eventy;
  • backstage;
  • konferencje i szkolenia;
  • scenografia eventowa.

Właśnie tego typu zdjęcia dostarczymy również Twojej firmie! Nie będą to nudne, sztampowe fotki, o których zapomnisz natychmiast po ich zobaczeniu. Oferujemy Ci relacje oddające klimat każdego wydarzenia, emanujące emocjami i każdorazowo przywodzące na myśl wspomnienia ważnych chwil z życia Twojej firmy!

Kiedy fotografujemy konferencje i szkolenia, skupiamy się na budowaniu profesjonalnego wizerunku Twojej firmy. Pokazujemy, jak z pasją przemawiają kolejni prelegenci oraz jak duże wrażenie ich wystąpienia robią na słuchaczach! Zdjęcia z eventów to obrazowy zapis części oficjalnej, ale przede wszystkim dobrej zabawy. Niech wszyscy Klienci się przekonają, że zorganizowane przez Ciebie wydarzenia to świetnie spędzony czas! Podczas dokumentowania backstage`u każdy fotograf AleksanderAs, zwraca uwagę na szczegóły! Pokazujemy, jak powstawała scenografia i jak wiele detali kryje się w dekoracjach. Pozwolimy też Twoim odbiorcom podejrzeć, jak do wydarzenia przygotowywały się jego gwiazdy i jakie emocje im towarzyszyły! O takich zdjęciach się nie zapomina!

Nie czekaj do jutra, napisz do nas!

    Call Now ButtonZADZWOŃ!