Miło nam, że chcesz poznać nas bliżej! Kim jesteśmy?

Historia napędzana przez pasję i profesjonalizm

Markę AleksanderAs zapoczątkował jeden człowiek: Aleksander Szczypek. To właśnie ten doświadczony fotograf postanowił skupić wokół siebie zespół ekspertów w dziedzinie fotografii eventowej. Ludzi, którzy z taką samą jak on pasją i zaangażowaniem będą podchodzili do każdego kolejnego zlecenia! Skrupulatnie sprawdzał on więc portfolio każdego kandydata, aby mieć pewność, że może ręczyć za jakość świadczonych przez niego usług. W zamian od początku oferował cenne rady i pomoc – w końcu Aleksander Szczypek działa w branży już od 10 lat. Przez ten czas udokumentował przebieg tak wielu eventów, że Klienci nie muszą tłumaczyć mu zbyt wiele. Wystarczy krótki brief i ogólny zarys sytuacji.

Dziś AleksanderAs to zespół niezawodnych fotografów eventowych. Jesteśmy zgranym teamem, w którym stawiamy na wzajemne zaufanie, stałe poszerzanie wiedzy i podnoszenie swoich kwalifikacji. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne. Nie zwalniamy tempa, nie pozwalamy sobie na niedociągnięcia. To, czym chcemy wyróżnić się na rynku, to świadczenie usług w jakości premium!

Do przedstawienia się śmiało możemy użyć jednego słowa: profesjonaliści. Dlaczego? Mamy dobre powody!

  • Współpracujemy takimi markami jak Bacardi-Martini, UPC, Dell, Skanska czy Panattoni. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, rozumiemy potrzeby różnych Klientów. Na pewno spełnimy także Twoje oczekiwania!
  • Zawsze dotrzymujemy warunków zawartej umowy. Nawet jeśli umówiony fotograf nie może dotrzeć na miejsce – nie stanowi to problemu, ponieważ ważne dla Ciebie wydarzenie udokumentuje tak samo dobrze przygotowany zastępca. Wybierając nas, możesz być pewien, że pojawimy się na miejscu w określonym czasie i wykonamy nasze zadanie najlepiej, jak umiemy!
  • Nasi Klienci wystawiają nam pozytywne rekomendacje, a co ważniejsze – wracają do nas z kolejnymi wyzwaniami!
  • Jesteśmy dyspozycyjni. W naszym teamie mamy dostatecznie wielu fotografów, aby sprostać dużej liczbie zleceń! Śmiało więc przedstaw nam swoje wymagania – podołamy!
  • Pracujemy rzetelnie, ale dyskretnie. Nie zwracamy na siebie uwagi, dzięki czemu wyłapujemy szczere emocje i nie stresujemy Twoich gości. Robimy przy tym tylko takie zdjęcia, na których wszyscy prezentują się korzystnie!
  • Doskonale wiemy co należy do naszych zadań! A to oznacza, że z nami nie tracisz czasu. Ani przed eventem (nie musisz tłumaczyć nam krok po kroku jakich zdjęć oczekujesz, wystarczy ogólny zarys), ani w jego trakcie (nie będziemy pytać o każdy szczegół). Ty zajmiesz się prowadzeniem imprezy, a my – fotografią eventową!

Jak przebiega współpraca z AleksanderAs?

Czego możesz spodziewać się po współpracy z nami? Przede wszystkim: szybkiego tempa! Wiemy, jak ważne jest to, aby wszystkie formalności i inne ważne kwestie załatwić od ręki. Dlatego współpraca z AleksanderAs zaczyna się od jednego telefonu! Tylko tyle wystarczy, aby omówić szczegóły i być pewnym, że profesjonalny fotograf pojawi się na Twoim evencie! Brzmi dobrze? A to nie wszystko!

Bardzo szybko dostarczymy Ci efekty naszej pracy! O ile wspólnie nie ustalimy inaczej, pierwsze zdjęcia otrzymasz już 24 godziny po zakończeniu eventu. Oczywiście, odpowiednio obrobione i utrzymane w klimacie wydarzenia! Resztę zdjęć doślemy w ciągu 7 dni roboczych. Wszystkie zostaną przygotowane tak, abyś bez problemu mógł wykorzystać je w swoich Social Mediach, materiałach reklamowych i ofertowych. Podczas obróbki przez cały czas będziemy zwracali uwagę, żeby zdjęcia podkreślały wizerunek budowany przez firmę Twoją lub Twoich Klientów.

Ile zrobimy zdjęć? Tyle, ile będzie konieczne, aby dobrze opowiedzieć całą historię! Im bardziej dynamiczny event, im więcej atrakcji przewidziałeś, tym więcej zdjęć otrzymasz. Dlatego też zazwyczaj nie umawiamy się na konkretną liczbę fotek – chcemy przekazać Ci pełnowartościowy materiał! Masz pytania? Chcesz poznać nas jeszcze lepiej oraz zlecić nam uwiecznienie firmowego wydarzenia?
Ustalmy szczegóły naszej współpracy!

Nie czekaj do jutra, napisz do nas!

    Call Now ButtonZADZWOŃ!